Objednání online

Vytvořili jsme pro Vás možnost se k nám objednat na vyšetření online. Vaše rezervace bude automaticky vložena do našeho informačního systému. Potvrzení Vám doručíme emailem.

Jsem registrovaný pacient

Pokud jste již u nás v kartotéce registrováni a poskytli jste nám při registraci Váš email, použijte odkaz níže. Pro online objednání je nutné se přihlásit pomocí emailu a hesla. Případně si zažádat o přihlašovací odkaz, který Vám dorazí emailem, na té samé stránce.

Adresa pro registrované pacienty, kteří mají v kartotéce zadáno pouze tel. číslo a nemusí mít zadán email. Takto registrovaný pacient se objednává bez přihlášení a musí vyplnit tel. číslo, které má v kartotéce + email, na který mu přijde potvrzení objednávky

Jsem nový pacient

V případě, že ještě nejste vedený v kartotéce MUDr. Moravčíkové a chcete se objednat na vstupní vyšetření, tak pro vytvoření online rezervace bude nutné vyplnit několik údajů, bez nichž nelze objednávku vytvořit. Použijte odkaz níže, pro nové pacienty. Objednáním souhlasíte s Vnitřním řádem a ceníkem ordinace !


nebo

Upozornění: Pokud se vám nepodařilo k nám dovolat, pravděpodobně se věnujeme objednanému pacientovi, který je u nás na vyšetření. Budeme se vám snažit ozvat zpět, jak jen to bude mezi objednanými pacienty možné. Nejpozději do 2. dne. Zkuste využít možnost se k nám objednat online, anebo nám zašlete SMS. Omlouváme za komplikace a věříme, že vyšetření u nás bude pro vás milým zážitkem.